BASKILI TOP YAPTIRMA,TAÇ TOP ,taç sport,promosyon top,pvc top,pvc top imalatı, Plastik top,Plastik top imalatı,plastik top firmaları,Promosyon plastik top,plastik top satın al,küçük plastik top,plastik top imalatçıları,istoç toptan plastik top,plastik top üreticileri,İstanbul plastik top imalatçıları,plastik top firmaları,istoç plastik top firmaları,-Plastik top promosyon,plastik basket topları,seçimlerde adaylara promosyon toplar,Hava firar topları,endüstriyel top imalatı,İstanbul plastik top.plastik top üreticileri,plastik top fiyatları,istoç toptan plastik top,plastik top makinası imalatı plastik toplar,baskılı promosyon toplar,baskılı top,pvc plastik top,futbol topu,baskılı futbol topu,ucuz plastik toplar,plastik futbol topları,toptan plastik top,Mini Plastik Top toptan satış | Plastik Top İstoç - Taç Sport Topları
  • https://www.facebook.com/kemaltacsan/
  • https://twitter.com/tasporttasanpl1

HAKKIMIZDA

  • TAÇSAN PLASTİK PVC TOPLARI WnyleBall

HAKKIMIZ DA

1989 yılından 200 metre karelik bir atölyede üretimine başlayan Taçsan plastik fırması  plastik top sektöründe 30.yılna girerken elde ettiği başarının haklı gururunu yaşamaktadır. 

Taçsan markası olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımız menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilk günlerdeki heyecanını kaybetmeden yarınlarda da yatırımlarını arttırarak liderliğini devam ettirecektir.

Önümüzdeki yıllarda da başarımızın artarak devam edeceği inancıyla göstermiş olduğunuz güven ve destek için teşekkür ederiz. 

1989 yılın dan beri plastik top sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız; yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri her geçen gün daha iyi bir hizmet ile karşılamak ve sektöründe daha başarılı olmak için çalışmaktadır.Reklam Amaçlı Promosyon Top Özel Günlerinizde İsteğinize Uygun Desen İsim Ve Logolu Toplar imalatımızda Üretilir.

PVC Top üretiminde ülkemizin en büyük firmalarından olup , Taçsan plastik markası ile tanınmaktadır.Her türlü PVC top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. 

Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firma olup ,Fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,aile piknik , okul kermeslerinde,belediye şenliklerinde Belediye başkan adayları seciminde ,Milletvekili secimlerinde ve birçok organizasyonda ürenlerimizden faydalanabilirsiniz.

İlk başta çalışmalarımız İstanbul içi, çevre iller  ve  Anadolunun çeşitli illeri yanısıra,Romanya, Makedonya, Gürcistan, Bosna Hersek,Yugoslavya, Azerbaycan,Cezayir,Kıbrıs olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Türkiyede Plastik top imalatı yapan   firmalar arasında  iyi bir yerde olmak bunu başarmak için çaba sarfederek el emeğimizi, alınterimizi artı değere dönüştürüp tüm paydaşlarımızla birlikte herkesin kazanacağı şekilde,dürüst ve saygılı bir ticaret anlayışıyla hareket ederek ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz   - Çağdaş altyapısı ve  deneyimli ekibi  ile Türkiye standartlarını benimseyen,Müşteri memnüniyetine önem veren,bölgemizde ve Türkiye'de  Plastik top konusun da saygın referans lı lider bir kuruluş  olmak ....

Kalite Politikamız - Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak. - Müşteri  haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı plastik top hizmetini sunmak- Müşteri memnüniyeti yanı sıra verilen siparışleri zamanında hazırlayıp müşterilerimize sunmak ve bunun yanında gelişen teknolojik becerilerimizi arttırmak ve firmamızda  kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek temel amacımızdır.

30.YILIMIZ SİZLERİN OLSUN....

Değerli müşterilerimiz 30 yıldır Plastik pvc top sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz.Çeyrek asırlık bu duruşumuzun en büyük destekçisi olan sizlere gönülden  teşekkür ederiz.

İLETİŞİM FORMU

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret630833
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389
TAÇSAN HABER

TAÇSAN PLASTİK-TAÇ SPORT 30.YILIN
 DA SİZLERLE BERABER NİCE YILLARA-SİNCE 1988
601922870  

HER TÜRLÜ PVC TOP ÜRETEN FABRIKAMIZDA SIPARİŞ ÜZERİNE DE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.toplar3 HER TÜRLÜ ORGANIZASYONLARDA TAÇSAN PLASTİK PVC TOPLARI t13 ROTASYON KALIPLAMA İLE ÖZEL ÜRETİM İsterseniz özel günlerinizde reklam ve promosyon amaçlı müşterilerinize dağıtın. İsterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışlarınızı arttırın... top1 PROMOSYON VE REKLAM AMAÇLI PVC PLASTİK TOPLAR İMALATIMIZDA ÜRETİLİR

397833gk

HAKKIMIZDA
Her türlü pvc top üreten fabrika
mızda sipariş üzerine
de üretim yapılmak
tadır. Firmamız Promos
yon
Reklam
ve Organi
zasyonla
rınız için alternatif
siz çözüm üreten bir firmadır.
Belediye
lerin vakıfların, siyasi partilerin
milletvekili
 
adayların ve Belediye başkanla
rının seçiminde, fuar organizas
yonlarında panayırlar pikniklerin ve daha birçok organizas
yonun
daha etkili geçmesi, daha geniş kesimlere ulaşmak için sizi anlatan toplar imal ediyoruz...
İsterseniz özel günleri
nizde reklam ve promosyon amaçlı müşterile
rinize dağıtın isterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışla
rınızı arttırın..
30 Yıldır Plastik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız
siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir. Firmamız
30 yıldır güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ile ilk yılın coşkusu ve heyecanı
ile aynı şekilde hizmet göster
meye devam etmekte
dir. Firmamız İşinde başarılı olmayı hedefler bunun için personelini geliştirir ve vizyonuna uygun haraket etmesini sağlar
TAÇSAN markası olarak müşteri
lerimiz ve çalışanlarımızın menfaat
lerini en
üst seviyeye yüksel
terek yurtiçinde ve yurt dışında güvenilir
bir marka olmayı hedefle
mekteyiz.  
Sloganımız Prensip olarak laf değil iş üretiyoruz... Bir
üretici için, ülke ekonomi
sine katkıda bulunmak en büyük mutluluk
tur...
Başarı
en büyük mutluluk
tur ilkesi ile, içinde
bulun
duğumuz her sektörde adına.
Başarılı olmak dileğiyle..
KEMAL BALCI              
 
TAÇSAN PLASTİK ÜRÜNLERİ-BİZDEN HABERLER
PROMOSYON      TOPLAR
Özel günler
      için
t25t28t30t26asdasdasdSe RKa NGet Attachment[1]headerSe RKa N (11)(2)atı4