PLASTİK TOP İMALATI

HAKKIMIZDA

TAÇSAN PLASTİK PVC TOPLARI WnyleBall

taçsan plastik pvc topları=

HAKKIMIZDA

1989 yılından 200 metre karelik bir atölyede üretimine başlayan Taçsan plastik fırması  plastik top sektöründe 29.yılna girerken elde ettiği başarının haklı gururunu yaşamaktadır. 

Taçsan markası olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımız menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilk günlerdeki heyecanını kaybetmeden yarınlarda da yatırımlarını arttırarak liderliğini devam ettirecektir.

Önümüzdeki yıllarda da başarımızın artarak devam edeceği inancıyla göstermiş olduğunuz güven ve destek için teşekkür ederiz. 

1989 yılın dan beri plastik top sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız; yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri her geçen gün daha iyi bir hizmet ile karşılamak ve sektöründe daha başarılı olmak için çalışmaktadır.Reklam Amaçlı Promosyon Top Özel Günlerinizde İsteğinize Uygun Desen İsim Ve Logolu Toplar imalatımızda Üretilir.

PVC Top üretiminde ülkemizin en büyük firmalarından olup , Taçsan plastik markası ile tanınmaktadır.Her türlü PVC top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. 

Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firma olup ,Fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,aile piknik , okul kermeslerinde,belediye şenliklerinde Belediye başkan adayları seciminde ,Milletvekili secimlerinde ve birçok organizasyonda ürenlerimizden faydalanabilirsiniz.

İlk başta çalışmalarımız İstanbul içiçevre iller  ve  Anadolunun çeşitli illeri yanısıra,Romanya, Makedonya, Gürcistan, Bosna Hersek,Yugoslavya, Azerbaycan,Cezayir,Kıbrıs olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Türkiyede Plastik top imalatı yapan   firmalar arasında  iyi bir yerde olmak bunu başarmak için çaba sarfederek el emeğimizi, alınterimizi artı değere dönüştürüp tüm paydaşlarımızla birlikte herkesin kazanacağı şekilde,dürüst ve saygılı bir ticaret anlayışıyla hareket ederek ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz   - Çağdaş altyapısı ve  deneyimli ekibi  ile Türkiye standartlarını benimseyen,Müşteri memnüniyetine önem veren,bölgemizde ve Türkiye'de  Plastik top konusun da saygın referans lı lider bir kuruluş  olmak ....

Kalite Politikamız - Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak. - Müşteri  haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı plastik top hizmetini sunmak- Müşteri memnüniyeti yanı sıra verilen siparışleri zamanında hazırlayıp müşterilerimize sunmak ve bunun yanında gelişen teknolojik becerilerimizi arttırmak ve firmamızda  kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek temel amacımızdır.

29.YILIMIZ SİZLERİN OLSUN....

Değerli müşterilerimiz 29 yıldır Plastik pvc top sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz.Çeyrek asırlık bu duruşumuzun en büyük destekçisi olan sizlere gönülden  teşekkür ederiz.

İLETİŞİM FORMU

 
HAKKIMIZDA
1-Her türlü pvc top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firmadır.
2-Belediyelerin, vakıfların, siyasi partilerin,Milletvekili adayların ve Belediye başkanlarının seçiminde, fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,pikniklerin, ve daha birçok organizasyonun daha etkili geçmesi, daha geniş kesimlere ulaşmak için sizi anlatan toplar imal ediyoruz...
3-İsterseniz özel günlerinizde reklam ve promosyon amaçlı müşterilerinize dağıtın ,isterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışlarınızı arttırın..
4- 29 Yıldır Plastik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir. Firmamız 29 yıldır güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ile ilk yılın coşkusu ve heyecanı ile aynı şekilde hizmet göstermeye devam etmektedir. Firmamız İşinde başarılı olmayı hedefler bunun için personelini geliştirir ve vizyonuna uygun haraket etmesini sağlar. Güler yüzlü kaliteli hizmet bizim öncelikli prensibimiz haline gelmiştir.
Sloganımız :- Prensip olarak laf değil iş üretiyoruz....
Bir üretici için, ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük mutluluktur... Başarı en büyük mutluluktur ilkesi ile, içinde bulunduğumuz her sektörde adına.
Başarılı olmak dileğiyle..
KEMAL BALCI
             
 
TAÇSAN PLASTİK ÜRÜNLERİ-BİZDEN HABERLER
PROMOSYON      TOPLAR
Özel günler
      için
t25t29t28t30t26asdasdasdSe RKa NGet Attachment[1]header2839937Se RKa N (11)(2)atı1atiatı45194737atı6