PLASTİK TOP İMALATI

ANASAYFA


     HAVA FIRAR VANASI TOPLARI-VANTUZ TOPU PLASTİK KÜRE

   
Ürün Kodu : 06
Üretici : TAÇSAN PLASTİK
Ürün Özellikleri
HAVA FİRAR VANA TOPLARI ÇAP : 55:.MİLİM ÇAP .70.MM ÇAP: 85.MM ÇAP :105.MM ÇAP : 130.MM ÇAP : 155.MM ÇAP . 200 ." ÇAP : 225 " ÇAP 250 ."
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

   HAVA FIRAR  VANASI TOPLARI

Toplu hava  fırar başlıkları:

Toplarımız yüksek yoğunluklu polıetilen plastik malzemesinin rotasyon yöntemi ile üretilmiştir.İMALATIMIZDA  AŞAĞİDAKİ ÖLÇÜLERDE HAVA FİRAR VANASI  VANTUZ TOPLARI  STOKLARIMIZ DA MEVCUTTUR: HAVA FİRAR VANA TOPLARI ÇAP : 55:.MİLİM ÇAP .70.MM ÇAP: 85.MM ÇAP :105.MM ÇAP : 130.MM ÇAP : 155.MM ÇAP . 200.MM ." ÇAP : 225.MM  ÇAP 250.MİLİM TOPLAR  TALEBİNİZ  DOĞRULTUSUNDA 
ÜRETİLİR.Hava Firar Başlığı Plastik Top İmalatı Endüstriyel makinelerde sıklıkla kullanılan parçalardan bir tanesi olarak da bilinen hava firar vanasının doğru seçilmemesi demek, kısa bir süre içerisinde ortaya çok ciddi sorunların çıkması anlamına gelmekte. Bunu bilen fabrikalar da en doğru ürünü bulmak adına araştırmalarına hız kesmeden devam ediyor. Genel olarak hava firar vanası içerisinde kullanılan hava firar başlığı topunun doğru seçilmesi oldukça büyük bir öneme sahip. Çünkü kalitesiz bir topun seçilmesi sonrasında cihazdan istenilen yüksek verim elde edilemeyecektir. Bunu bilen kişiler de şimdilerde polietilen malzemelerden üretilmiş olan hava firar toplarını seçiyorlar. Böylece kullanılacak olan cihazlar çok daha uzun süreler boyunca hiçbir sorun çıkmadan kullanılmaya devam etmekte. Plastik top imalatı konusunda uzman olan ekibimiz bünyesinde yapılan çalışmalar sayesinde satın alınacak olan hava firar topları oldukça uzun süreler boyunca hiçbir sorun yaşanmadan rahatlıkla kullanılabilecektir. Hava Firar Başlığı Toplarının Kullanım Alanları:Tüm deniz araçlarının (Kargo Tanker, Yük Gemisi, Duba, Yat v.b.) Tanklarının havalandırılmasında kullanılabilir. Hava akışkanı olan makinelerde, Süt sağma makineleri, Ev eşyası, oyuncak, Ambalaj filmi, Boru, sert boru, deterjan ve kozmetik şişesi (şeffaf olmayan), su, gaz bidonu, Levha, kâğıt, kumaş ve metal kaplamada rotasyonel kalıplama maddeleri, Atlet tipi poşet, Plastik poşetler, Laminasyon, File çuval, Basınçlı su borusu, gaz ve kanalizasyon, Su dağıtımı, kanalizasyon, sulama dağıtım şebeke boruları alanlarında kullanılır. HAVA FİRAR TOPLARI İMALATIMIZ DIR....www.tacsanplastik.com


 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
HAKKIMIZDA
1-Her türlü pvc top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firmadır.
2-Belediyelerin, vakıfların, siyasi partilerin,Milletvekili adayların ve Belediye başkanlarının seçiminde, fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,pikniklerin, ve daha birçok organizasyonun daha etkili geçmesi, daha geniş kesimlere ulaşmak için sizi anlatan toplar imal ediyoruz...
3-İsterseniz özel günlerinizde reklam ve promosyon amaçlı müşterilerinize dağıtın ,isterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışlarınızı arttırın..
4- 29 Yıldır Plastik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir. Firmamız 29 yıldır güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ile ilk yılın coşkusu ve heyecanı ile aynı şekilde hizmet göstermeye devam etmektedir. Firmamız İşinde başarılı olmayı hedefler bunun için personelini geliştirir ve vizyonuna uygun haraket etmesini sağlar. Güler yüzlü kaliteli hizmet bizim öncelikli prensibimiz haline gelmiştir.
Sloganımız :- Prensip olarak laf değil iş üretiyoruz....
Bir üretici için, ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük mutluluktur... Başarı en büyük mutluluktur ilkesi ile, içinde bulunduğumuz her sektörde adına.
Başarılı olmak dileğiyle..
KEMAL BALCI
             
 
TAÇSAN PLASTİK ÜRÜNLERİ-BİZDEN HABERLER
PROMOSYON      TOPLAR
Özel günler
      için
t25t29t28t30t26asdasdasdSe RKa NGet Attachment[1]header2839937Se RKa N (11)(2)atı1atiatı45194737atı6