TAÇSAN TOP ,plastik top fabrikası ,futbol topları ,pvc topları,taçsan top istoç, Renkli Plastik Top, Toptan plastik ve futbol topu,futbol topu şambreli,taçsan Spor Malzemeleri, Ucuz Plastik top ,Sert Plastik Top, Plastik Top büyük,Kalın Plastik top,Plastik bakkal topu,Plastik Top küçük,PVC Plastik Top, Futbol topuna Baskı,baskılı futbol topları Özel günlerinizde reklam,tanıtım ve promosyon çalışmalarınız için size ve kurumlara özel plastik toplar üretmektedir. 1-Plastik top 2-Plastik top imalatı 3-Promosyon plastik top 4-plastik basket topları 5-Plastik top promosyon 6-Dekor amaçlı plastik top 7-secimlerde adaylara promosyon toplar 8-Hava fırar topları 9-Metal kaplama kazanlarına buhar önleyici plastik top 10--top makınası imalatı 11-top imalatçıları,futbol topları,endüstriyel sert plastik toplar
  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/TACSAN/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=  WhatsApp'ta   905326162077
  • https://twitter.com/tasporttasanpl1
  • https://www.instagram.com/kemalbalci3461/?hl=tr

HAKKIMIZDA

  • TAÇSAN PLASTİK PVC TOPLARI WnyleBall

HAKKIMIZ DA

1989 yılından 200 metre karelik bir atölyede üretimine başlayan Taçsan plastik fırması  plastik top sektöründe 30.yılna girerken elde ettiği başarının haklı gururunu yaşamaktadır. 

Taçsan markası olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımız menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilk günlerdeki heyecanını kaybetmeden yarınlarda da yatırımlarını arttırarak liderliğini devam ettirecektir.

Önümüzdeki yıllarda da başarımızın artarak devam edeceği inancıyla göstermiş olduğunuz güven ve destek için teşekkür ederiz. 

1989 yılın dan beri plastik top sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamız; yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri her geçen gün daha iyi bir hizmet ile karşılamak ve sektöründe daha başarılı olmak için çalışmaktadır.Reklam Amaçlı Promosyon Top Özel Günlerinizde İsteğinize Uygun Desen İsim Ve Logolu Toplar imalatımızda Üretilir.

PVC Top üretiminde ülkemizin en büyük firmalarından olup , Taçsan plastik markası ile tanınmaktadır.Her türlü PVC top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. 

Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firma olup ,Fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,aile piknik , okul kermeslerinde,belediye şenliklerinde Belediye başkan adayları seciminde ,Milletvekili secimlerinde ve birçok organizasyonda ürenlerimizden faydalanabilirsiniz.

İlk başta çalışmalarımız İstanbul içi, çevre iller  ve  Anadolunun çeşitli illeri yanısıra,Romanya, Makedonya, Gürcistan, Bosna Hersek,Yugoslavya, Azerbaycan,Cezayir,Kıbrıs olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Türkiyede Plastik top imalatı yapan   firmalar arasında  iyi bir yerde olmak bunu başarmak için çaba sarfederek el emeğimizi, alınterimizi artı değere dönüştürüp tüm paydaşlarımızla birlikte herkesin kazanacağı şekilde,dürüst ve saygılı bir ticaret anlayışıyla hareket ederek ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz   - Çağdaş altyapısı ve  deneyimli ekibi  ile Türkiye standartlarını benimseyen,Müşteri memnüniyetine önem veren,bölgemizde ve Türkiye'de  Plastik top konusun da saygın referans lı lider bir kuruluş  olmak ....

Kalite Politikamız - Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak. - Müşteri  haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı plastik top hizmetini sunmak- Müşteri memnüniyeti yanı sıra verilen siparışleri zamanında hazırlayıp müşterilerimize sunmak ve bunun yanında gelişen teknolojik becerilerimizi arttırmak ve firmamızda  kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek temel amacımızdır.

30.YILIMIZ SİZLERİN OLSUN....

Değerli müşterilerimiz 30 yıldır Plastik pvc top sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz.Çeyrek asırlık bu duruşumuzun en büyük destekçisi olan sizlere gönülden  teşekkür ederiz.

İLETİŞİM FORMU

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret653537
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30048.3336
Euro9.990910.0309
TAÇSAN HABER

TAÇSAN PLASTİK-TAÇ SPORT 32.YILIN
 DA SİZLERLE BERABER NİCE YILLARA-

SİNCE
1988

TAÇSAN
İLETİŞİM
   GSM:
532
6162077

  

HER TÜRLÜ PVC TOP ÜRETEN FABRIKA
MIZDA SIPARİŞ ÜZERİNE DE ÜRETİM YAPILMAK
TADIR
.
.
HAKKIMIZDA
Her türlü pvc top üreten fabrika
mızda sipariş üzerine
de üretim yapılmak
tadır.
Firmamız Promosyon
Reklam
ve Organi
zasyonla
rınız için alternatif
siz çözüm üreten bir firmadır.
Belediye
lerin vakıfların, siyasi partilerin
milletvekili
 
adayların ve Belediye başkanlarının
seçiminde, fuar organizas
yonlarında panayırlar pikniklerin ve daha bir çok organizasyon
ların 
daha etkili geçmesi, daha geniş kesimlere ulaşmak için sizi anlatan toplar imal ediyoruz...
İsterseniz özel günlerinizde
reklam ve promosyon amaçlı müşterile
rinize dağıtın isterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışla
rınızı arttırın..
32 Yıldır Plastik top sektöründe hizmet vermekte olan firmamız
siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir.
Başarılı olmak dileğiyle..
KEMAL BALCI