PLASTİK TOP İMALATI

İLETİŞİM

taçsan plastik pvc topları=   TAÇSAN PLASTİK                                 İLETİŞİM:

 TEL       : 212- 5378872

 Faks     : 212-5381362

   GSM    : 532 -6162077

 Sektör : PLASTİK TOP İMALATI

Web Sitesi      :   http://www.tacsanplastik.com/

webmail     :  info@tacsanplastik.com 

MSN (hotmail) :
 tacsanplastik@hotmail.com

A
DRES :  Karadeniz mah.General Aldoğan cad
NO: 48  GAZIOSMANPAŞA - İSTANBUL

Bizlere ulaşmak ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için yukarıdaki iletişim bilgilerinden herhangi birini deneyebilir veya  Aşağidaki formu doldurarak bize yollayabilirsiniz.Aynı zamanda mesajlarınızı yanda  mavı kutuçuk içinde  :BİZE YAZIN.canlı destek  kutucuğu ile de gönderebilirsiniz...

ULAŞIM HARITASI




HAKKIMIZDA
1-Her türlü pvc top üreten fabrikamızda sipariş üzerine de üretim yapılmaktadır. Firmamız Promosyona dayalı Reklam ve Organizasyonlarınız için alternatifsiz çözüm üreten bir firmadır.
2-Belediyelerin, vakıfların, siyasi partilerin,Milletvekili adayların ve Belediye başkanlarının seçiminde, fuar organizasyonlarında ,panayırlarda ,pikniklerin, ve daha birçok organizasyonun daha etkili geçmesi, daha geniş kesimlere ulaşmak için sizi anlatan toplar imal ediyoruz...
3-İsterseniz özel günlerinizde reklam ve promosyon amaçlı müşterilerinize dağıtın ,isterseniz sattığınız malın yanında hediye olarak vererek satışlarınızı arttırın..
4- 29 Yıldır Plastik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiştir. Firmamız 29 yıldır güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ile ilk yılın coşkusu ve heyecanı ile aynı şekilde hizmet göstermeye devam etmektedir. Firmamız İşinde başarılı olmayı hedefler bunun için personelini geliştirir ve vizyonuna uygun haraket etmesini sağlar. Güler yüzlü kaliteli hizmet bizim öncelikli prensibimiz haline gelmiştir.
Sloganımız :- Prensip olarak laf değil iş üretiyoruz....
Bir üretici için, ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük mutluluktur... Başarı en büyük mutluluktur ilkesi ile, içinde bulunduğumuz her sektörde adına.
Başarılı olmak dileğiyle..
KEMAL BALCI
             
 
TAÇSAN PLASTİK ÜRÜNLERİ-BİZDEN HABERLER
PROMOSYON      TOPLAR
Özel günler
      için
t25t29t28t30t26asdasdasdSe RKa NGet Attachment[1]header2839937Se RKa N (11)(2)atı1atiatı45194737atı6